Kategorie
Marketing

Handel internetowy: szkolenia i kursy

Sprawdź jakimi szkoleniami i kursami warto zainteresować się prowadząc działalność handlową przez sieć Internet, czyli w tzw. e-commerce.

Kategorie
Marketing Sprzedaż

Szkolenia marketingowe w firmie

Sprawdź jakie szkolenia marketingowe pomogą Ci zaistnieć z twoimi produktami i usługami na rynkach krajowym i międzynarodowych?

Kategorie
Marketing

Social media jak się ich nauczyć, czyli szkolenia i kursy z social media

Social media stwarzają bogate możliwości firmom oraz markom na dostarcie do konsumentów, budowanie marki i promocję oferowanych produktów i usług. Dowiedz się jak szkolenia z social media mogą pomóc twojej firmie postawić pierwsze kroki w mediach społecznościowych.

Kategorie
Marketing

Zarządzanie marką – Brand Management

Każda firma chciałaby posiadać silną markę, która będzie swoją atrakcyjnością przyciągać rzesze wiernych klientów. Jak to jednak osiągnąć? Jak wesprzeć budowanie marki poprzez przemyślaną strategię komunikacji i strategiczne pozycjonowanie marki? Z naszego artykułu dowiesz się na czym polega zarządzanie marką i kim jest Brand Manager? Sprawdzisz również jakie szkolenia i kursy dla Brand Managerów oraz […]

Kategorie
Informatyka Marketing Sprzedaż

Szkolenia z VBA (Visual Basic for Applications)

Język VBA stwarza bogate możliwości automatyzacji pracy z danymi i podniesienia poziomu i jakości przygotowywanych raportów, dashboardów i analiz liczbowych wykorzystywanych czy to w sprzedaży, marketingu czy dowolnej innej dziedzinie biznesu. Warto sprawdzić jakie możliwości daje nam VBA w programie MS Excel oraz innych programach pakietu Office.