ATC – wiedza dla biznesu

Szkolenia, Kursy, Poradniki

Najlepsze akcesoria do iPhone’a – które warto mieć w swojej kolekcji?

iPhone

Kupiłeś wymarzonego iPhone’a? Na tym lista wydatków się nie kończy! Aby w pełni móc korzystać z zaawansowanego sprzętu, przydadzą ci się sprawdzone akcesoria. Czy trzeba się w nie zaopatrzyć od razu? Dobrze to rozłożyć w czasie – w końcu to kolejne koszty. Są jednak wyjątki – takie jak odpowiednie etui i ochrona na ekran. Dowiedz się, jakie akcesoria do iPhone’a będą uzasadnionym wydatkiem!

Akcesoria do iPhone’a – ochrona przede wszystkim!

Gdy trzymasz już w rękach nowy telefon, powinieneś zadbać o jego właściwą ochronę. Upadki sprzętów są czymś zupełnie normalnym i przydarzyły się większości użytkowników. Gorzej, jeśli jest to związane z uszkodzeniem cennego smartfona. Dlatego istotne jest, by zadbać o odpowiednie zabezpieczenie iPhone’a. Najlepszym na to sposobem jest właściwe etui. Możesz wybierać spośród wielu możliwości! Dużą popularnością cieszą się etui silikonowe. Dzięki zastosowaniu tego materiału telefon pewniej leży w dłoni. Inni preferują etui wykonane ze skóry lub jej imitacji. Zwykle tego typu akcesoria mają dodatkową osłonę na ekran – wyglądem przypominają portfele. To nie tylko eleganckie rozwiązanie, ale również prosty sposób na zabezpieczenie wyświetlacza przed uszkodzeniem. W końcu – możesz zdecydować się na niezwykle wytrzymałe etui wykonane z poliwęglanu.

Które etui będzie najlepsze? To zależy od tego, w jakich warunkach najczęściej korzystasz z telefonu, gdzie go na co dzień przenosisz i jakie są twoje upodobania stylistyczne. Producenci prześcigają się w kreatywnych wzorach – możesz więc regularnie wymieniać etui, by było ono dostosowane do twoich preferencji.

Samo etui jednak nie wystarczy, by telefon był odpowiednio chroniony. Pamiętaj o wyświetlaczu! Tutaj przyda się szkło hartowane lub specjalna folia. Z nakładaniem tego zabezpieczenia trzeba być bardzo ostrożnym, by pod jego warstwę nie dostały się bąbelki powietrza. Dobrze powierzyć to zadanie doświadczonym specjalistom – można zamówić telefon z naklejoną folią już w momencie kupowania urządzenia!

Zadbaj o naładowaną baterię!

Gdy twój iPhone jest odpowiednio zabezpieczony, pora na skompletowanie innych akcesoriów. O co warto zadbać? O dodatkowe ładowarki! Szybkie uzupełnienie mocy jest niezbędne, jeśli intensywnie korzystasz z wszystkich funkcji smartfona. Dobrze mieć oddzielną ładowarkę do samochodu i do pracy – by nigdy nie przydarzyła ci się sytuacja, że nie mas jak naładować baterii. Możesz też rozważyć zakup odpowiedniego powerbenka, który będziesz mieć zawsze przy sobie.

Pełnia możliwości – odpowiednie adaptery!

Decydując się na zakup iPhone’a, wkraczasz do ekosystemu Apple’a. Aby w pełni korzystać z jego możliwości, przydadzą ci się adaptery i przejściówki. Zwłaszcza, jeśli chcesz podłączać zewnętrzne urządzenia – jak mikrofony i rzutniki. Jaką przejściówkę kupić? Nie ma uniwersalnej listy przydatnych kabli. Zastanów się, po jakie urządzenia chętnie sięgasz i w jakich konfiguracjach zależy ci na ich podłączeniu.

Namierz wszystko jednym kliknięciem

Trzeba również wspomnieć, że zakup iPhone’a oznacza również dodatkowe możliwości, takie jak korzystanie z AirTagów. To niewielkie lokalizatory, które mogą przydać się w wielu sytuacjach. Są idealne na czas podróży, by szybko zlokalizować walizkę. Niektórzy używają ich do namierzania samochodu na parkingu, inni – w ramach dbania o bezpieczeństwo – umieszczają AirTag w tornistrze dziecka lub przypinają do obroży swojego psa. Łatwo sprawdzisz, w którym miejscu znajduje się namierzane urządzenie, gdy otworzysz aplikację „Znajdź” na twoim smartfonie Apple’a!

Znasz już najlepsze propozycje, dzięki którym korzystanie z telefonu będzie łatwiejsze. Sprawdź wszystkie dostępne akcesoria do iPhone’a w sklepie MediaMarkt i sporządź własną listę zakupów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *